Zavolejte nám: 725 495 035, 603 846 155

Stěhování autodoprava Hořice

Naše služby

Stěhování

Stěhování PeGa Vám umožňuje bez starostí a bez velkých nákladů se pohodlně přestěhovat, aniž byste tomu museli obětovat svůj čas i svoje zdraví. Naše společnost disponuje moderními vozy, které jsou opatřeny kotvícími prvky, obalovacím a balícím materiálem, a jsou z vnitřku polstrované. Stěhování PeGa také má dostatečný počet šatních krabic, plastových přepravek, obalovacího materiálu a dokonce může nabídnout klec na ptáky nebo přepravku pro Vaše zvířecí mazlíčky a to vše zdarma. Stěhujeme o víkendech, svátcích a nebo po nocích bez příplatku. Náš technik k Vám dorazí v předem domluvený čas a poradí Vám co zabalit, co rozmontovat co naopak může být vcelku. Poté Vám sdělí přibližnou dobu stěhování, jaké auto na to vzít a zároveň se domluvíte na termínu stěhování. V určený den k Vám přistavíme vůz s určitým počtem pracovníků a pustíme se do práce. Než začneme nakládat věci do auta, důkladně je na přání zabalíme, popřípadě když je to nezbytné, tak i demontujeme. Organizovaně a bezpečně naskládáme věci do auta, důkladně zabalíme do dek a přikotvíme. Následně Vám převezeme náklad na Vámi určené místo. Náklad z auta nanosíme do Vašich prostor a na přání Vám ho sestavíme i rozmístíme dle Vašich představ. Nakonec po sobě důkladně uklidíme. Naši pracovníci nejsou žádný amatéři, ale profesionálové, kteří si dokážou poradit s čímkoliv.

  • Stěhovaní rodinných domů, bytů a jiných bytových prostorů.
  • Stěhování kanceláří, firem a jiných nebytových prostorů.
  • Stěhování těžkých břemen (trezory, pianina, klavíry, atd.).
  • Vyklízení skladů, půd, sklepů, pozůstalostí.

Autodoprava

Naše auta jsou moderní a patřičně zajištěna pro bezpečný převoz Vašeho nákladu. S upevňujícími prvky a dostatečným prokladem je náklad plně zabezpečen proti zničení.

Mercedes Benz sprinter: (v,š,d) 2,37m, 2,1m, 4,8m.

Naše hlavní priority:

  • Profesionální přístup
  • Spolehlivost
  • Diskrétnost
  • Flexibilita
  • Přesnost

Skladování

Musíte se vystěhovat a nemáte kam uskladnit Váš nábytek apod.? Právě proto Vám můžeme nabídnout skladování v bezpečném a suchém prostředí. Celková výměra skladovacích ploch je 80 m2.

Příprava bytu

Potřebujete před stěhováním vymalovat, položit podlahu nebo upravit místnost? Tak proto jsme tu právě pro Vás. Stěhování PeGA také zajišťuje tyto práce, které jsou potřeba předtím, než se nastěhujete. Náš odborník si s tím velice rád poradí.

Výroba nábytku

Firma která se zabývá výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní, obývacích pokojů, dětských pokojů, ložnic, dýhovaného nábytku, nábytku z vysokého lesku, atypického nábytku, nábytku na míru a jiných! Nábytek vyrobíme podle vašeho přání, pokud byste neměli představivost, tak Vám velice radí poradíme, abyste byli maximálně spokojení! Po telefonické domluvě přijedeme, nábytek si zaměříme, uděláme Vám cenovou kalkulaci a po vašem rozhodnutí v co nejkratší době vyrobíme a popřípadě i namontujeme! Naše firma Vám poskytuje i dodání vestavných spotřebičů do kuchyňských linek, či jiných doplňků!

Prodej a výkup použitého nábytku - Josef Gall

Určitě jste se už ve svém okolí setkali s problémem, kdy si kupujete nový nábytek a nevíte si rady se starým nábytkem, i když je stále ještě zachovalý. Od toho existujeme právě my Centrum levného nábytku GALL, jelikož jsme specialisté na prodej použitého nábytku.

Pro člověka, který momentálně (i akutně) shání vybavení pro svůj domov nebo kancelář, má Centrum levného nábytku GALL jednu hlavní výhodu – ve srovnání s novým nábytkem jsme až několikanásobně levnější. Ačkoliv bazarový nábytek prošel již jinou domácností či kanceláří, najdete v našem bazaru Centrum levného nábytku GALL pěkné kousky, relativně mladé, zachovalé a stále hezké a hlavně použitelné pro Vaši domácnost či kancelář.

Nákup bazarového nábytku v našem bazaru Centrum levného nábytku GALL je tak ideální pro lidi, kteří potřebují rychle a levně zařídit bydlení, ať už na přechodnou dobu, nebo na stálo.

http://nabytek-gall.cz
tel. 603 846 155

nahoru