Zavolejte nám: 725 495 035, 603 846 155

Stěhování autodoprava Hořice

Reference

Zdědili jsme s manželkou krásný starší byt v Hořicích, kde jsme se chtěli přestěhovat z Prahy z panelového bytu. Chtěli bychom tímto poděkovat firmě PeGa, která nás stěhovala. Přestěhovali naše věci bez jakéhokoliv problému nebo poškození. Ke stěhování jsme si objednali také vymalování, takže jsme se nemuseli obracet na další firmu a navíc jsme tím ušetřili.
Ing. Martin Polák, Hořice

Vždy jsme byli spokojeni se vstřícností a flexibilitou pracovníků firmy PeGa při organizaci prací i samotným výkonem práce. Vzhledem k našemu složitému provozu bylo často nutné zajišťovat práce i ve večerních hodinách nebo o víkendech, v čemž nám bylo vždy vyhověno. Nikdy nedošlo při stěhování a manipulaci i s velmi drahými věci jakémukoliv poškození, pracovníci ke své práci přistupují zodpovědně.
Simatex, spol s.r.o., Praha

S prací stěhovací firmy Stěhování PeGa jsme byli velmi spokojeni a můžeme ji jen doporučit. Stěhování kanceláře proběhlo v časovém harmonogramu přesně dle našeho přání a bez jakýchkoli problémů. Nejvíce oceňujeme:

  • velmi vstřícný přístup pracovníků
  • skvělou komunikaci - včetně okamžitého vyřizování e-mailových dotazů
  • perfektní zajištění vlastního stěhování - péče o stěhovaný nábytek, dokumenty
  • okamžité řešení nepředvídatelných situací

Petr Binar, UNIQA pojišťovna a.s.

Jsme gastronomická firma, která zaštiťuje kompletní gastronomické služby. K tomuto účelu využíváme výhradně služeb firmy Stěhování PeGa. Tato firma pro nás v minulosti zajišťovala jak dopravu grilů, stánků, tak samotné nastěhování a v případě potřeby i kompletní montáž. S odvedenou prací jsme byli vždy velice spokojeni.
David Mareš, Hradec Králové

Dobrý den, konečně se dostávám k tomu, na co myslím už od rána ... a sice, že chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé a rovněž i velmi kvalitní poskytnutí služeb. Tímto bych chtěla vyzdvihnout a pochválit vaše dva zaměstnance jednak za odvedení kvalitní práce , ale i celkový přístup k ní…příjemné chování,profesionalitu i komunikaci. Zcela jistě a ráda se na Vás opětovně v případě potřeby obrátím a rovněž i doporučím všem svým kolegům a známým. Děkuji moc a přeji hodně štěstí.
Soňa Slívková, Karviná

Stěhoval jsem se s touto firmou. Vše klaplo, vše se vešlo, nic se nerozbilo. Jednání všech bylo fajnové a finální cena odpovídala původní kalkulaci. Doporučuji. Za mě palec nahoru :)
Václav Strumfa, Praha

Firmu Stěhování PeGa jsem využil pouze jednou, ale pokud bych se opět stěhoval, byl bych rád, aby mě stěhovala právě tato firma. Rychlé jednání, vše mi bylo vysvětleno, pracovníci, kteří mě stěhovali ochotní a vše pečlivě zabalili. Hodnocení za jedna.
Děkuji za Vaše služby
Ludvík Vaňhara, Jičín

nahoru